KADIKÖY GOSTİVARLILAR DERNEĞİ START VERDİ

Kadıköy Gostivarlılar Derneği Start Verdi 

Kadıköy Gostivarlılar Derneği Şubesi Sami Şenol Başkanlığında; İstanbul İli Kadıköy ilçesi Hasanpaşa mahallesindeki kendi lokalinde, 2014 - 2015  yeni dönem planlaması ve istişare toplantısı yaptı.
Toplantıda geçen dönem çalışmaları, katılım sağlanan etkinlikler, yapılacak çalışmalar üzerinden yapılması planlanan ve düşünülen konular hakkında kararlar verildi. Ayrıca Rumeli Balkan Federasyonu III Uluslar Arası Balkan Göç Kongresi katılımı Kadıköy Gostivarlılar Derneği Şubesi olarak gidilmesi uygun bulundu.

Gostivarlı başta olmak üzere tüm istanbul'da bulunan esnaflar , üyeler bütünü tek tek ziyaret edilerek kendileri hakkında bilgi alınıp, çalışma programı yapılması; Yapılacak olan bu girişimlerin hayırlara vesile olmasını temenni edildi.

Arsenal Beşiktaş Maçının onur konuğu olan Kadıköy Gostivarlılar Derneği Şubesi Başkanı Sami Şenol yönetim kurulu tarafından tebrik edilerek Beşiktaş Kulübünün ince davranışı taktir ile karşılandı kulüp tarafından verilen plaket dernek lokaline yerleştirildi.

Kadıköy Gostivarlılar Derneği Şubesi Başkanı Sami Şenol " Yeni Dönemin camiamıza, Üyelerimize hayırlı olmasını" diledi