UYGURLAR KOMBİ - KLİMA BALIM

1976 yılında güçlü kuruluş olan Demirdöküm firması ile  yapılan yetkili servis sözleşmesi ile İstanbul Fatih'te kurulmuştur.

  Kurucusu olan Orhan Cemal UYGUR iki oğlu  bulunan Ayhan ve Erkan UYGUR'a vermiş olduğu, iş ahlakı ve terbiyesiyle yetiştirmiş 1998 yılında görevini çocuklarına devretmiştir.

  Ayhan UYGUR   Uygurlar Ltd.Şti.  İstanbul      Gaziosmanpaşa-Sultangazi

  Erkan UYGUR İstanbul Bayrampaşa Eyüp

Yetkili servisi olarak devam etmektedir.

 Demirdöküm firması 2010 yılında vermiş olduğumuz iyi hizmet, müşteri memnuniyeti ve güven neticesinde şirketimi VIP yetkili servisi olarak onurlandırmıştır.

  TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olan UYGURLAR Ltd.Şti.müşteri hayranlığını ve almış olduğu sorumluluğu daha ileriye taşıyarak,güçlü ve deneyimli kadrosuyla hizmetlerine devam etmeyi PRENSİP edinmiştir.

Eyüp Rumeli Türkleri Derneği Başkanı                                                                          AYHAN UYGUR

Gsm ; 0532 616 70 20

Hizmetleri

Kombi Bakımı ve tamiri
Termosifon Bakımı ve Onarımı
Klima Bakım ve tamiri
Radyatör Bakım ve Onarımı

ADRES ::

50.Yıl Mahallesi Orhangazi Caddesi No:10 Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

TELEFON ::

0212 476 90 70 & 0532 616 70 20

 FAX: 0212 476 66 69  

E-MAIL ::

info@demirdokumservisi.com

www.demirdokumservisi.com

Sayın Müşterilerimiz;

Kombi cihazları iç ve dış ortamda değişik hava şatlarına maruz kalan cihazlardır. Cihazların ısı transfer yüzeylerinde meydana gelen kirlenmeler cihaz performansında düşüklüğe neden olur. Bu nedenle kombi cihazlarında yılda bir kez bakım yapılması son derece önemlidir. Düşük gaz sarfiyatı ve yüksek performans için kombinize bakın yaptırmayı unutmayın.

NOT:  Zaman içerisinde radyatör-tesisat hattı kirlenir, tıkanır. Bu durum yeterli derecede ısınamamanıza neden olur. Yüksek ısı elde etmek için 3 yılda bir radyatör tesisat hattı temizliği yapılmalıdır.

Yüksek verimle çalışan kombiniz verimli ısı üretimi ve düşük yakıt tüketimi sağlar.

Neden Yetklil servis?

1-       Birçok kişi cihazının sorununu gidermek ve/veya bakım yapabilmek için müdahale edebilir, fakat her cihazın karakteristik ve teknik özellikleri birbirinden farklıdır. Sadece Yetkili Servisler aldıkları eğitimler sayesinde tam anlamı ile sonucu tespit edip gerekli müdahaleyi yapabilirler.

2-       Orijinal yedek parçalar ancak cihazınızdaki diğer işleyen parçalar ile birlikte güvenli ve verimli olarak çalışabilir. Orijinal yedek parçalar Yetkili Servisimizde bulunmaktadır. Maksimum güvenlik ve performans için orijinal yedek parça kullanınız.

3-       Cihazınızın güvenliği, kendi güvenliğiniz için son derece önemlidir. Yetkili Servisler her müdahale sonrasında cihazınızın eğitimlerde belirtilen kontrol basamaklarını eksiksiz yaparak teslim ederler.

4-       Yetkili Servisler tarafından değiştirilen yedek parçalar ve işçilikler ile ilgili müdahaleler, Sanayi Bakanlığı?nın belirlediği kanun ve kurallar çerçevesinde Demirdöküm  garantisi  altındadır.