7 Aralık 2019 Cumartesi

Başkanımızdan

"Kıymetli arkadaşlarım, Dernek Başkanlığında 2 yılını tamamlamış bulunuyorum. Bugün, bu mutluluğu sizlerle paylaşmaktan büyük bir onur duyduğumu bilmenizi isterim.

Dernekteki çalışmamdan, benim kuşağımda bulunduğum durumumu! Bunu bir gurur vesilesi yapmış olmamı, manevi bir ödül olarak, bana bağışlamanızı diliyorum!

Derneğimiz 2012 yılı başında, Rumeli Balkan Federasyonu'na Yönetim Kurulu Kararımızla katıldık.

Şahsım son aylarda yaptığımız toplantılarda, arkadaşlarımın, beni zaman zaman "yorgun bir savaşçı" gibi değerlendirdiklerini hissediyor ve 2 yıl önce düşüncelerimi dolduran yarınlara yönelik heyecanlı duygularımı, bu defa yeni seçilecek yönetim kurulunun gözlerinden okuyorum...

Böylece, artık, benim de aileme Federasyondaki görevime sivil hayatıma çekilmenin zamanının geldiğini anladım! Görevi bugün seçilecek arkadaşlara bırakma kararı verdim.


Değerli arkadaşlarım,

"Bugün sizlere şimdiye kadar alışageldiğiniz konulardan farklı içerikte bir mesajımı iletmek istiyorum. Aldığım karar üzerine yaklaşık 2 yıldır aktif olarak hizmet ettiğim dernek yönetiminden ayrılıyorum. Bu kararı vermemin sebebi üyesi olduğum Dernekte görev yaparken Federasyonda aldığım görevin farklılığıdır" Bu benim için bir tercih sebebi değil, ilke meselesi haline gelmiştir.

Değerli arkadaşlarım, Derneğimiz Yönetim Kurulumuzca ve bizimle büyüdü, birlikte Türkiye'de ve Makedonya'da, İstanbul'da, Eyüp'te, Bayrampaşa'da, Kadıköy'de. Alibeyköy'de çağdaş bir kurum haline getirildi. Bu sonuca büyük ölçüde ulaştığımıza inanıyorum. Sizlerden son isteğim, sonuna yaklaşmakta olduğumuz değişim sürecini hedeflendiği gibi başarıya ulaştırmanız, derneği hak ettiği yere taşımanız, 2014 yılında en hazırlıklı ve rekabet gücü en yüksek kurum olarak girmemizi sağlamanızdır. Bu hepimizin hakkıdır.

Benden sonra bayrağı taşıyacak olan, çok sevdiğim iki yıl Başkan Vekilliğimi yapan Şuayip Tunaboy ve Ekibini bütün gücünüz ve içtenliğinizle destek olmanızı bekliyorum. Bana göstermiş olduğunuz yakınlığı ve güveni hiçbir zaman unutmayacağım. Sizlere son sözüm, birlikte oluşturduğumuz ilkelere ve değerlerinize sahip çıkmaya devam etmenizdir. Her zaman olduğu ve olacağı gibi en içten sevgilerimi iletiyorum. !!

 Sizlerden Ricalarım

Açık Olun, Dedikoduyu Önleyin
Konuşmalarınızı Yüz Yüze Yapın!
Zamanı Doğru Belirleyin

İç Motivasyonu Bozmayın
Başarılarınızla Gurur Duyun
Hedeflerinizin Peşini Bırakmayın

Dostluğunuzu Hep Sürdürün

Teşekkür ve İyi Dilekler çok önemli


Ben de sizlerle güzel bir yolculuk yaptım... Hiç unutmayacağım bir yolculuk bu... Sizlerle var oldum, imkansızları ve zoru hep sizlerle birlikte var ettik. Hep beraber  güçlü olduk. Bugünden sonra artık yolunuza bensiz devam edeceksiniz; Ben Hizmetçinizim artık. Kırdığım kişiler olmuştur mutlaka o anki yorgunluğuma, dalgınlığıma verin bundan dolayı o arkadaşlardan özür diledim ve dileyemediklerimden özür diliyorum. Ama bilin ki başarılarınızı büyük bir gururla izliyor olacağım. Hepinize  bana verdiğiniz destek ve güven  için, ayrıca bana inandığınız ve hayallerimi gerçekleştirme fırsatı verdiğiniz için de ayrıca  çok teşekkür ederim.  Yarın, hepimiz için yeni bir gün? Hava şartları ne olursa olsun, yürümeye devam... Yolunuz, yolumuz hep açık olsun "Sevgiyle kalın"

Şani Serbest

Son Yazıları
Anket
  • Bayramınız Kutlu Olsun
Üye Girişi
Popüler Albümler
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Piyasalar
Altın Dolar Euro Bist
271,8830 5,7884 6,4038 108.869