27 Ocak 2023 Cuma

GOSTİVARLILAR DERNEĞİ GENEL MERKEZ ZİYARETİ

Kadıköy Gostivarlılar Derneğini Ziyaret Ettik

Kadıköy Gostivarlılar Derneği Şubemizi ziyaret ettik; Yeni seçilen Yönetim ve Denetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte 21 Mayıs 2014 Çarşamba akşamı Gostivarlılar Derneği Genel Merkezi olarak Kadıköy Hasanpaşa Gostivarlılar Derneği Şubemizinde yeni seçilen Yönetim kurulunu ziyaret etti. 

Kadıköy Hasanpaşa Gostivarlılar Derneği Şube Başkanı Sami Şenol Başkan vekili Sıtkı Küçükvardar, Eski Başkanlarımızdan Av. Ömer Öztürk, Yönetim Kurulu tarafından karşılanan dernek üyelerine hitaben konuşma yapan Başkan Sami Şenol "Gostivarlılar Derneği Genel Merkezimiz ve Kadıköy Gostivarlılar Derneği Şubemizin yeni yapılan Genel Kurullarından sonra birlikte yaptığımız ilk toplantıya hoş geldiniz; Geçtiğimiz hafta Ülkemizde yaşanan Soma Madeni olayında ve Bosna da yaşanan sel felaketinde yaşamını yitiren Şehitlerimize Allahtan rahmet ve yaralılara acil şifalar diliyorum dedi; Sizleri Kadıköyde ağırlamaktan onur duyduk dedi ve göreve yeni Seçilen arkadaşlarımızı tebrik ediyorum" dedi.

Gostivarlılar Dernek Başkanı Orhan Sipahi "Sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyorum bende Geçtiğimiz hafta Ülkemizde yaşanan Soma Madeni olayında ve Bosna da yaşanan sel felaketinde yaşamını yitiren Şehitlerimize Allahtan rahmet ve yaralılara acil şifalar diliyorum Rabbim ülkemizi ve müslümanlara böyle acılar göstermesin dedi; Gostivarlılar Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu olarak gösterdiğiniz ilgi ve alakanıza yönetim kurulum adına Sami Şenol Başkanım başta olmak üzere tüm yönetim kuruluna teşekkür ederim, Derneklerimize bu güne kadar emeği geçmiş, aramızda olduğu için ismini zikretmek isterim Av. Ömer Öztürk Başkanıma Derneklerimize maddi manevi katkı sağlamış herkese teşekkür ediyorum bundan sonraki dönemde hem etkinliklerimizde hem çalışmalarımızda birlikte çalışmaktan onur ve gurur duyacağız bende genel kurullarını tamamlayıp yeni seçilmiş arkadaşlara  başarılar diliyorum" dedi.

Gostivarlılar Derneği eski Başkanı Av. Ömer Öztürk "Geçtiğimiz hafta Ülkemizde yaşanan Soma Madeni olayında ve Bosna da yaşanan sel felaketinde yaşamını yitiren Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum, iki güzide derneğimizde Başkanlık yapmış ve bu akşama davet edilmiş bir abiniz olarak Gostivarlılar Derneği Genel Merkezimiz ve Kadıköy Gostivarlılar Derneği Şubemizin yönetim kurulları ile birlikte olmasından onur ve gurur duydum, aranızdaki genç arkadaşları görmek beni çok sevindirdi, yapacağınız çalışma ve toplantıların birlikte devamı için teknolojiyi kullanmanızı öneriyorum" dedi.

İkramların ardından Gostivarlılar Dernek Başkanı Orhan Sipahi, Kadıköy Hasanpaşa Gostivarlılar Derneği Şube Başkanı Sami Şenol'a Gostivar Saat Kule maketi hediye etti. 
Üye Girişi
Popüler Albümler
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Piyasalar
Altın Dolar Euro Bist
1.163,06 18,8152 20,4913 5.291,91