27 Ocak 2023 Cuma

BİÇKİ-NAKIŞ KURSU

Eyüp Halk Eğitim Merkezi ve Gostivarlılar Dayanışma Derneği Nakış Kursu Alibeyköy Semt Konağı`nda açıldı.

Eyüp Halk Eğitim Merkezi ve Gostivarlılar Dayanışma Derneği Nakış Kursunda Eyüp Kaymakamı Osman KAYMAK nakış kursunun açılışını yaptı. Alibeyköy Semt Konağında eğitim verecek olan nakış kursunun açılışına Kaymakamımız Osman KAYMAK ile birlikte Eyüp Belediye Başkan Yardımcısı Zafer GÜVEN, Gostivarlılar Dayanışma Derneği Başkanı Şani SERBEST, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdür V. Nilüfer CENGİZ, İlçe Nüfus Müdürü Makbule FIRAT, Mahalle Muhtarları, Dernek Başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Açılışta bir konuşma yapan Eyüp kaymakamı Osman KAYMAK; "Ben özellikle Dernek Başkanı arkadaşlarımı, Gostivarlıları tebrik etmek istiyorum. Eyüp'te 2 yılı aşkın süredir görev yapmaktayım. Bu süre içerisinde sivil toplum kuruluşlarıyla zaman zaman bir araya geliyoruz. O anlamda örnek bir sivil toplum kuruluşu arayacak olursak Gostivarlılara bakmak lâzımdır. Hemen hemen her alanda faaliyet göstermeye çalışıyorlar.

Halk eğitimi olarak, vatandaşlarımıza eğitim verebileceğimiz halk eğitim salonları arıyoruz. Fakat Eyüp'te yeterince alan bulamıyoruz. Ben bir proje başlattım. Özellikle sivil toplum kuruluşlarının boş salonlarında, binalarında Halk Eğitim kursları açmak istiyoruz. Bu anlamda Gostivarlılar Derneği bir adım attı. İnşallah burada güzel çalışmalar olacak. Ben bu duygularla hayırlı olmasını diliyorum. Sizler bizlerden talep edin, bizler imkânların el verdiği ölçüde her alanda elimizden geleni yapmaya çalışacağız."


Etkinlik Fotoğrafları İçin Tıklayınız
Üye Girişi
Popüler Albümler
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Piyasalar
Altın Dolar Euro Bist
1.163,06 18,8152 20,4913 5.291,91