27 Eylül 2021 Pazartesi

Merhaba

Sayın Divan

Değerli Üyelerimiz

 "Yorucu, fedakar, biraz sevinçlerin olduğu karmakarışık iki yıl yaşadık. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım çok çaba saffettik. Öncelikli olarak iki yılda gösterdiği performanstan dolayı Şani Başkan başta olmak üzere yönetim kurulumuza ve destek veren dostlarımıza teşekkür etmek istiyorum.

 Burada kongre ile ilgili olarak arkadaşlarım, benimle çalışan ve çalışacak arkadaşlarımı birkaç sözüm var.

 Başkanımızın ( Şani Serbest ) iki yıllık yoğun temposu, Federasyonda aldığı Başkan Yardımcılığı görevinden dolayı başkanlık görevini bırakma kararı verdi. Şani Başkanın teklifi ve Yönetim Kurulunun desteği ile Şahsımın Başkanlık teklifini oluşturan ve destekleyen isimlerini tek tek sayamayacağım bizimle birlikte olan bütün herkese teşekkür ediyorum.

 İki yıllık hizmetlerde isimleri tek tek hatırlamak çok zor, herkes büyük emek verdi.

 Büyüklerimiz ile ilgili bir şey söylemek gerekirse ben herkese defalarca Gostivarlı olmak ve Gostivarlı kalmak için derneğinize sahip çıkınız duyuruları yaptım, yapacağım. Katkı sağlayanlara çok sağolsunlar.

 Daha sonraki yıllarda görevi devrederken daha yüksek katılım olacağını düşünüyordum ama Gostivarlılar bize şunu söylüyor. "iki yıl önce başlattığınız projeleri bitirmeniz için zaman veriyoruz bitirin ama gözümüz üzerinizde." Bu takip etme mesajı da beni fazlasıyla memnun ediyor. Gostivar büyük bir camia 15 tane yönetim kurulu arkadaşlarımın bunların üstesinden gelmesi kolay değil. Gostivarın'ın bütünlüğünü kimsenin bozmasına müsaade etmedik, bu saatten sonra da etmeyeceğiz. Yeni dönemde 20 Mayıs'ta genel kurulu hep hatırlatacağız. Bütün Gostivarlıları Derneğimizi dahada büyütmeye davet ediyorum. Birçok büyüklerimizin eserleri, etkinlikleri kazandığımız değerleri birlikte devam ettirelim.

 Bizler bir araştırma merkezi kurup bütün bilgilerimizin orada olmasını sağlayalım. Yurt dışın danda bilgilerimiz  olacak. Başarılarda önümüze geçebilirler ama bir konuda bizim önümüze geçemezler. Gostivarlılık terbiye ve çalışkanlığımızdan;

 Gençlerimizle ve Kadınlarımızla daha çok  çalışmalar yapmayı planlıyoruz.

 Burada unutmuş olduğum, ismini söylemediğim, bizimle çalışan, birlik beraberliği gösteren herkes'e teşekkür etmek istiyorum. Bizi yalnız bırakmayan genel kurulda gösterilen duruşu nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum,

 

"Sağolun Varolun."

 

Saygılarımla!!..

 

Şuayip Tunaboy

Son Yazıları
Anket
  • Bayramınız Kutlu Olsun
Üye Girişi
Popüler Albümler
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Piyasalar
Altın Dolar Euro Bist
499,21 8,8689 10,4740 1.397