30 Mayıs 2020 Cumartesi

Konuğumuz; 88. Programda Salih Köse Hocamız

Konuğumuz; 88. Programda Salih Köse Hocamız

Gostivarlılar Derneği Üye ve Gönüllülerinden oluşan Cuma Sohbet Programı 29 Kasım 2019 Cuma akşamı dostlarımızın katıldığı; Gostivarlılar Derneğimiz Alibeyköy'de gerçekleştirildi.

Manevi ve kültürel atmosferde yer edinmiş Gostivarlılar Derneği mekanında, Dernek organizasyonu ile gerçekleşen programda "Konuğumuz Eyüpsultan Müftülüğü Eyüpsultan Cami Vaizi Salih Köse Hocamız" programımıza katıldı.

Cuma "Takva" gündemle; Dualarla bu hafta vefat eden  Sabi Kerem Asaf Atasever, Hayri Güven, Ersoy Koyuncu Hocanın Kayın Babası, Gostivar'dan Suzan Hanım, Fantom'un Eniştesi Mehmet Cankurt, Dernek Üyemiz Kemal Kurtoğlu'nun Annesi Hayriye Hanım, Arnavutluk Depreminde Vefat eden Hemşerilerimize, Görevi Başında Şehit Düşen Asker ve Güvenlik Güçlerimize ve Gostivarlılar Derneği Üyelerimiz, Gönüllülerimizden Vefat edenlere, Şehitlerimize, Tüm Ölmüşlerimize dualar edildi, .

Gostivarlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyemiz Keram ve Cevat Dehari'nin Babası Rufat Deari için Seneyi Devriyesi Duası yapıldı.

Gecemize Bayrampaşa Gostivar ve Çevre Köyleri Başkanı İlker Türkoğlu katılarak onurlandırmıştır.

Gostivarlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyelerimiz , Dernek Üye ve Gönüllülerimiz, dualar edip görüş alışverişi ve bilgi paylaşımlarında bulundu, Salih Kös Hoca'ya; emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.
"Tüm Üye ve Gönüllülerimizi Her Cuma gününün akşamında derneğimize sohbetlerimize bekleriz"

Üye Girişi
Popüler Albümler
Hava Durumu
Namaz Vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
Piyasalar
Altın Dolar Euro Bist
380,46 6,8221 7,5846 105.520